Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Profesjonalny pędzelek do wypełniania brwi nr 35 - SEPHORA COLLECTION
 

SEPHORA COLLECTION

Profesjonalny pędzelek do wypełniania brwi nr 35

  • sale

Pędzelek o szpiczastym kształcie, aby połączyć precyzję, łatwość i kontrolę użycia. Umożliwia podkreślenie linii brwi i/lub wypełnienie ich i uzyskanie bardziej wypełnionego, strukturalnego kształtu ...

Dowiedz się więcej
TO DO
N°35
  • sale
19,90zł 51,00zł
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • Składniki
Pędzelek o szpiczastym kształcie, aby połączyć precyzję, łatwość i kontrolę użycia. Umożliwia podkreślenie linii brwi i/lub wypełnienie ich i uzyskanie bardziej wypełnionego, strukturalnego kształtu dla intensywnego spojrzenia. Doskonały do formuł kremowych i w pudrze. Przeznaczenie: Do brwi. Włosie: Syntetyczne Użycie: Dzięki kształtowi, pędzelek jest doskonale dostosowany do wypełnienia i nadania kształtu linii brwi.


Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.

Uzupełnij swój look

Zobacz opinie klientów