Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Mini Nail Rescue Kit - Minizestaw ratunkowy do paznokci - TWEEZERMAN
 

TWEEZERMAN

Mini Nail Rescue Kit
Minizestaw ratunkowy do paznokci

  • oferta specjalna
  • edycja limitowana

Co to jest? Świetny przenośny minizestaw niezbędnych przyborów do paznokci firmy Tweezerman Jak to działa? Ten maleńki podróżny zestaw zawiera cztery przybory do kompletnej pielęgnacji paznokci. ...

Dowiedz się więcej
Zestaw zawiera:

- minikopytko z polerką do paznokci
- minipilnik do paznokci
- minicążki do naskórka i skórek
- przycinacz do paznokci ze stali nierdzewnej
- etui

TO DO
Minizestaw do paznokci
  • oferta specjalna
  • edycja limitowana
19,90zł 129,00zł
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
Co to jest?
Świetny przenośny minizestaw niezbędnych przyborów do paznokci firmy Tweezerman

Jak to działa?
Ten maleńki podróżny zestaw zawiera cztery przybory do kompletnej pielęgnacji paznokci. Rewolucyjne cążki umożliwiają perfekcyjną kontrolę niczym pęseta. Kopytko do skórek jest połączone z polerką do paznokci, a pilniczek pomaga w wygładzeniu i ukształtowaniu paznokci. Obcinacz do paznokci ze stali nierdzewnej zawiera ultraprecyzyjne ostrza, zapewniające najwyższą dokładność za każdym razem.


- Przycinacz do paznokci ze stali nierdzewnej: Używaj ultraostrych ostrzy, aby łatwo i precyzyjnie przycinać paznokcie.
- Kopytko z polerką do paznokci ze stali nierdzewnej: Delikatnie odchylaj naskórek, aby wyczyścić paznokcie od spodu.
- Minicążki do naskórka i skórek ze stali nierdzewnej: Aby zapewnić łatwość i wygodę użycia, ostre, wygięte ostrza czysto wycinają naskórek i skórki bez naciągania skóry - aby wyciąć, wystarczy ścisnąć i to wszystko.
- Kieszonkowy pilnik do paznokci: Tym niklowanym pilnikiem kieszonkowym z kryształkami szafiru możesz delikatnie kształtować i wygładzać paznokcie.
- Regularnie czyść końcówki ze stali nierdzewnej alkoholem lub wodą utlenioną. Przechowuj cały zestaw przyborów w opakowaniu, aby zapewnić im czystość i ochronę.

Zobacz opinie klientów