Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
The Ritual of Happy Buddha Fragrance Sticks - Dyfuzor - RITUALS
 

RITUALS

The Ritual of Happy Buddha Fragrance Sticks
Dyfuzor

Dyfuzor, który otuli Twój dom delikatnym zapachem słodkiej pomarańczy oraz cedru. Jak używać? Włóż dołączone do opakowania patyczki do butelki z zapachem. Dzięki naszej formule nie ma konieczności ...

Dowiedz się więcej
TO DO
230 ml
109,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • Składniki
Dyfuzor, który otuli Twój dom delikatnym zapachem słodkiej pomarańczy oraz cedru. Jak używać? Włóż dołączone do opakowania patyczki do butelki z zapachem. Dzięki naszej formule nie ma konieczności przekręcania patyczków na drugą stronę. Jeśli potrzebujesz mocniejszego zapachu przekręć patyczki, a następnie umyj ręce mydłem i wodą. Uwaga: Jeśli patyczki będą przekręcane często dyfuzor może starczyć na krócej niż 3 miesiące. Wystarczy na 3 miesiące użytkowania.

Jak używać? Włóż dołączone do opakowania patyczki do butelki z zapachem. Dzięki naszej formule nie ma konieczności przekręcania patyczków na drugą stronę. Jeśli potrzebujesz mocniejszego zapachu przekręć patyczki, a następnie umyj ręce mydłem i wodą. Uwaga: Jeśli patyczki będą przekręcane często dyfuzor może starczyć na krócej niż 3 miesiące.

CONTAINS/CONTIENT/ENTHÄLT/CONTIENE/CONTÉM/CONTIENE/I NNEHÅLLER/INDEHOLDER/BEVAT: LIMONENE, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, DIHYDROEUGENOL.

Zobacz opinie klientów