Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
The Ritual of Hammam Mini Fragrance Sticks - Minidyfuzor - RITUALS
 

RITUALS

The Ritual of Hammam Mini Fragrance Sticks
Minidyfuzor

Miniwersja klasycznego dyfuzora z serii The Ritual of Hammam, stworzona specjalnie do mniejszych pomieszczeń w Twoim domu. Dzięki zapachom połączonego eukaliptusa oraz rozmarynu Twój dom wypełni się ...

Dowiedz się więcej
TO DO
50 ml
59,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • Składniki
Miniwersja klasycznego dyfuzora z serii The Ritual of Hammam, stworzona specjalnie do mniejszych pomieszczeń w Twoim domu. Dzięki zapachom połączonego eukaliptusa oraz rozmarynu Twój dom wypełni się pięknym i eleganckim zapachem.

Jak używać? Włóż dołączone do opakowania patyczki do butelki z zapachem. Dzięki naszej formule nie ma konieczności przekręcania patyczków na drugą stronę. Jeśli potrzebujesz mocniejszego zapachu przekręć patyczki, a następnie umyj ręce mydłem i wodą. Uwaga: Jeśli patyczki będą przekręcane często dyfuzor może starczyć na krócej niż 3 miesiące.

LINALOOL, EUCALYPTOL, CITRONELLOL, 4-TERT-BUTYLCYCLOHEXYL ACETATE, LIMONENE, PENTADECALACTONE, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, GERANIOL, HELIOTROPINE, BETA-PINENES, ALPHA-ISOMETHYL IONONE.

Zobacz opinie klientów